Vrasja në Mallakastër, babai i njërit prej tre autorëve: Djalin ma sillni t'i fus plumbin kokës

MALLAKASTER- Prindërit e Ervis Zotajt, që është njëri nga tre autorët e vrasjes pak ditë më parë i bën thirrje qeverisë që djalin t'ia sjellin në fshat dhe do ta vrasë me dorën e tij.
Syrja Zotaj: Djalin e mbështes me plumb në kokë, nuk zë as avokat asgjë, dua të pushkatohet në Gjersë të Mallakastrës. E kemi rritur me lakra si në kohën e Hoxhës dhe të ma bëjë djali këtë nuk e dua. I lutem qeverisë të ma sjellë atje djalin, ta vras me dorën time. Unë kam 4 çuna 3 vajza, tani kam 6, e bëj hasha, të vijë këtu ta vras me dyfek, ta bëj hasha.
Ai më ka borxh kokën, unë do të iki dhe do i them kam ardhur për të më vrarë, më vra mua dhe mbyllet kjo punë. Unë vete vetë atje të më pushkatojë. I lutem qeverisë, të shkoj atje, ti them më vra mua tani. Djali nuk e tregoi ngjarjen, se po ta dija e kisha hequr qafe vetë. Nuk tregoi se cfarë bëri. Nuk dinim gjë, jemi hallexhinj. E dua djalin të vijë atje ta vras me dorën time, ta hedh atje në rezervuar.
Nëna e djalit: Çuni nuk ka pasur rrugë të keq, për 5 ditë më shkalloi fare. Në varrim nuk ishim, nuk na pranoi. Nuk e di cfarë e lidh djalin me atë Luisin. Djali ishte i pa dalë, çoban, me bagëti.
Daja i Ervis Zotos: Ai të marrë ndëshkimin e merituar. Na ka ulur ne, mua si dajo dhe fisin.

Σχόλια

 • Klodian shqipe
  Klodian shqipeΠριν 7 ημέρες

  Cfar mostrash . Duhet ven denimi me vdekje

 • Kosovar Prishtina
  Kosovar PrishtinaΠριν 9 ημέρες

  Nashta se ka bo more o trullan oj lop kadale o i paditur o kali prit javash ne qofse esht fajtor dihet po ti pse gutesh

 • SUZANA MURRAJ
  SUZANA MURRAJΠριν 10 ημέρες

  Te shkretet prinder😥

 • jonas15 Jonas
  jonas15 JonasΠριν 10 ημέρες

  Po ky sdi gje ca ka ber djali e thot ta pushkatojn?

 • Elsa Renis Matias
  Elsa Renis MatiasΠριν 11 ημέρες

  Te shkretet sa te mir..njerez te vuajtur e me sh seder...cte ben femija,sta ben as perdendia...kot nuk thon...njerez me dinjitet,ka dal ne jet nje dobic i tille...ctju thuash...tju japi zoti jet juve e femijve qe keni e atij qeni mir ja bet qe i hoqet vize...te vuaj per ate krim qe beri

 • Lina Pashollari
  Lina PashollariΠριν 11 ημέρες

  Ti thua ma sillni ta vras vete!!!!!! Po ty te pas ka gjare djali ...e more ne qafe ,po ajo nene e poshter , si do qe te beje femija ti je nene moj te fuca ne dhete ... injorat.ai beri krim dhe do mare denimin qe i takon .ju per mendim tim, jeni me kreminel se ai......

 • Afrim Kozmaqi
  Afrim KozmaqiΠριν 11 ημέρες

  Shum e rand per keta prinder zoti mos provoft asken

 • ardit kalaja
  ardit kalajaΠριν 11 ημέρες

  Na i mbushen syte me lot. Gjynah

 • Mimoza Ismalji
  Mimoza IsmaljiΠριν 11 ημέρες

  O sa gjyna Allahu ju dimoft . Allah dimoj kta njerz

 • Esmeralda Dogani
  Esmeralda DoganiΠριν 11 ημέρες

  Prinder me taban gjynah femij injorat psikopat .....!!!!

 • Mikela Hoxholli
  Mikela HoxholliΠριν 12 ημέρες

  O sa Gjenah 😥familja

 • Roco Sifredi
  Roco SifrediΠριν 12 ημέρες

  Si grua e mir e shet droge rrace e poshter

 • Znnn Zkkk
  Znnn ZkkkΠριν 12 ημέρες

  Me falni se jam de un prind dhe nuk paragjykoj as prinderit as femijet as zonjen qe humbi jeten ne menyr tragjike por nje dyshim kam mos i kishte mesuar me drog sic thuhet qe vajten te marrin hashash cpun kishte nje nene me femij te merresh me ashash tja bejm kte pyetje vetes te gjith sa per prinnderit qe flasin tja bejn pyetjen vetes cdonte djali me shoket tek gruaja e xhajes qe thon e kishte si nene kshtu jan nenat japin drog femijeve???

 • Ilias Vranisti
  Ilias VranistiΠριν 13 ημέρες

  Mu keput shpirti per keta prinder te ndershem e shume te vuajtur...

 • Edm Hod
  Edm HodΠριν 13 ημέρες

  O gazetar leshi, ata po ta thone hapur, ti po Ben llap llap, Ka burra laberia Jo vk,

 • Lena Mikaj
  Lena MikajΠριν 13 ημέρες

  😢😢

 • bleri Blerina
  bleri BlerinaΠριν 13 ημέρες

  Sa gjyna keta prinderit... 😢😭

 • Helios Sota
  Helios SotaΠριν 13 ημέρες

  .

 • Enkelejda Pjeci
  Enkelejda PjeciΠριν 14 ημέρες

  Gjynah prindit ate qe te bon fmija sta bon perenija te kput koken

 • Ria gjermani
  Ria gjermaniΠριν 14 ημέρες

  Te mjeret prinder ,nuk kan faj cfare ben fmia🤨

 • Toni Al
  Toni AlΠριν 14 ημέρες

  te denohen me burgim te perjetshem edhe u mbyll kjo pun. nuk kan faj keta pleqt, nuk kan pse thon jo do vras jo do me vrasin. iku shikoni jeten tuaj. mir kan ber qe e kan pranuar fajin e djalit

 • Kola Dila
  Kola DilaΠριν 15 ημέρες

  Zoti i nimoft kta prin shum te sinqert me vjen mir si nuk e mbeshtesin të birin

 • ani anii
  ani aniiΠριν 15 ημέρες

  mjer prinderit ca faji kan jan na fshati ne hall tyre te pikut majt te malit din ca ben femija kta femi ishin problematik ne fshat edhe dihej qe do benin dicka por prinderit duhet ti lidhnin me litar ne shtepi

 • Denis Avdiu
  Denis AvdiuΠριν 15 ημέρες

  fëmijet duhet edukuar e jo të lëshohen në rrugë sikur bagëti, ja pra prova, -----veni re o hallexhinj komentatorë .

 • malomixi shqipe
  malomixi shqipeΠριν 15 ημέρες

  fëmijet e vegjël- problemët të vogla fëmijet e mëdhenj- problemët shumë të mdhaja.

 • Muslim Muslim1
  Muslim Muslim1Πριν 15 ημέρες

  E para puns gjynah familja se ska hall ma te madh.por ka ndoll dicka edhe i biri po e pagun me burg por jo te thuash ta vras djalin.qfardo qe te bej femija asht fmija jot jam shum dakort qe mos ta mbeshtes krimin por jo qe te thoje tma vije shteti se e vras me doren time.nrm qe kriminelt qe vrasin gra e fmi asht me i djeg per zgjalli por fmija kot asht fmi sido qe te jet duhet ti jesh afer

 • Stefania Stefania
  Stefania StefaniaΠριν 15 ημέρες

  sa te pa fajshem keta njerez çunat e tjer te shkretet kan familjet e tyre hall mbi hall ku ka nen te thot digjeni po ira halli dhe ethot po zemra saj edi sado qe djali iberi ate qe oberi

 • Arjana Manushi
  Arjana ManushiΠριν 15 ημέρες

  Prinderit e shkrete, cfar te bejne. Ah, cta ben femija, nuk ta ben perendia.

 • alban kuniqi
  alban kuniqiΠριν 15 ημέρες

  O zot sa gjynah këta prindër pjella e keqe

 • Artur Valteri
  Artur ValteriΠριν 16 ημέρες

  Ate qe ta ben femija sta ben perendia 😪

 • Arsen Fier
  Arsen FierΠριν 16 ημέρες

  Njeriu i ndershem si duron kto gjera kte turp. Dhe prandaj zgjedh gjen me ekstreme per fem8jen e vet

 • Miss
  MissΠριν 16 ημέρες

  Sa keq m vjen per keta prinder, eshte e veshtire t thot prindi keto fjal per femijen e vet, ata e dine sa ju dhemb shpirti 😢

 • Luli Osmani
  Luli OsmaniΠριν 16 ημέρες

  Zoti u dhente force per hallin qe u ka rene! Prinder te ndershem gjynah i madh !

 • Da Da
  Da DaΠριν 16 ημέρες

  Ngushëllime familjes se viktimes me vjen shum keq. U. Prehtë ne paqe. Gjunah dhe per keta prinder cfar te ben femija keq.

 • Jakub Tabaku
  Jakub TabakuΠριν 16 ημέρες

  Keshtu duhen te jen tegjith shqiptaret siky prind halla I qoft zoti I udhzoft

 • Killer -Ger1
  Killer -Ger1Πριν 16 ημέρες

  Gjynah prindrit e shkret..cfaj kan kta..cte ben fmija sta ben as perendija..gjynah dhe aja e shkreta qe u masakru.😢😢

 • Durguti tv
  Durguti tvΠριν 16 ημέρες

  Prind shumé krenar dhe i drejté,nuk èshtè fare e lehtè ti thuash dikujt ma sjell djalin se unè vet do e pushkatoj.

 • Eugen Kuka
  Eugen KukaΠριν 16 ημέρες

  E rend per prindrin 😥

 • Erik Dalipaj
  Erik DalipajΠριν 16 ημέρες

  gjynaf prindrit e shkrete... ca faji kan

 • Ervis Muskaj
  Ervis MuskajΠριν 16 ημέρες

  Ngushullime families te ndieres.. babai dhe vllezrit thon ta vrasim nuk ka te trejt asnjeri ti heqi jeten njeriut..duhet te ket ligj ne karike elektrike vetem keshtu bejemi njerz..keta jane njerz hallexhi ..un jam nip 33 vjec ne mallakaster nuk kam digjuar te tidha gjera..

 • Viola Vuka
  Viola VukaΠριν 16 ημέρες

  O Zot cpo vuajne prinderit!sa hellexhinj duken 😢

 • Miranda Kumaraku
  Miranda KumarakuΠριν 16 ημέρες

  Eh cte ben femija mjer prindi i shkret

 • maria kociu
  maria kociuΠριν 16 ημέρες

  I shkreti prind 😔

 • Ornela Xhindole
  Ornela XhindoleΠριν 16 ημέρες

  Sa e veshtir te jesh prind sot se ta ul koken femija Negushellime familjes se viktims the zoti I denofete keta keriminel te dyr e psikopat budalle the injorant te dyr qe ja uli koken prind te shkerte zoti I dimofte the keto prind te keriminel e drogaxhinj

 • Anxhela Hasankolli
  Anxhela HasankolliΠριν 16 ημέρες

  Po mire qe i merrni intervistë, po pse i publikoni o njerëz. Tregoni pak respekt per këta prindër te pafajshëm.

 • Endrit Tafani
  Endrit TafaniΠριν 16 ημέρες

  Shum gabim jeni shprehur po te kishte pasur pak me.shum kujdes nga ana juaj si prinder mos u shprehni ne ate menyr beri nje gabim eshte vetem 16 vjec doti mbyllet jeta ne burg koha sheron. Cdo gj3 tani flisni ne gjaknxehtesi e siper por dota shihni qe koha sheron cdo gje.

 • Anil Naja

  Anil Naja

  Πριν 15 ημέρες

  Ashtu dhe une mendoj

 • Anastasia Agko
  Anastasia AgkoΠριν 16 ημέρες

  Me vjen keqe per prindrit e shkret I rrisin fmijt me mundime dhe sakrific dhe me ne funt u ulin koken ngushllime familjes te viktimes

 • Vera Shehu
  Vera ShehuΠριν 16 ημέρες

  Sa gjynah prindër të shkëlqyer...Më këtë video nuk më pushojnë lotët...Sa gjynah të shkretët këta

 • nord nord
  nord nordΠριν 16 ημέρες

  Kta jan prinder qe roptohen tokave punojn e kullosin bagtin per te rritur femijt..e kta femij te poshter han mbi kurrisin e prinderve e vrasin e presin se duan portofilin plot pa ul kurrisin per pune...te degjosh nj prind te thot lageni me benxin i vijini flaken kush e di dhimbja ku u ka shku

 • Hazir Weiss
  Hazir WeissΠριν 16 ημέρες

  O te ishe tiiii i Plumbit e i Kultures hgahga jeni Debilla koplet shteti i pshurrt

 • Franci Neziri
  Franci NeziriΠριν 16 ημέρες

  Plum kokes thot baba po qetsohu mor vlla se adoleshnt eshte , krimi shum I rend po sado fmia jot osht ke edhe ti pergjigjesi per te...gjithsesi ngjarje shum e rend edhe vet do I maj peng gjith jetes

 • Zemra Ime

  Zemra Ime

  Πριν 16 ημέρες

  Ta bente femija jot kte cdo thoje Do ta ulterior koken sot Ska femij Sot femijt Jan burra qe kur dalin nga barku nenes 17 vjec nuk quhet femij Apo per te vjedhur e per te vrar Jan femij Ai I mori me qaf Te gjith I beri me Hasmeri ti thua femi

 • Fatjon Fatjon
  Fatjon FatjonΠριν 16 ημέρες

  kot nuk thon cte ben femija sta ben perendia por ju si prinder bravo qe e denoni krimin zoti ju dhent kurajo

 • Olsian Hasanaj
  Olsian HasanajΠριν 16 ημέρες

  Respekte per kta prinder Sepse duken qe kan dhen kontribut me sakrifica. Zoti ju dhent forc Ate qe ta Ben femija nuk ta ben as perendia

 • love only love
  love only loveΠριν 16 ημέρες

  u lumt prinderve per ate qe thon se shum rrall prindrit thon dicka te till per femijet......te tjerat jan per tjeter biset,po flas per prindrit se cfar thon...bravo

 • Galaxy J4
  Galaxy J4Πριν 16 ημέρες

  Ca ka bere ky djali ..se nuk e kam. Degjuar kte histori ?

 • Lindita Avdullai

  Lindita Avdullai

  Πριν 16 ημέρες

  Soti tu ndimoj me kete qe ukaren sithon kot çetben femia staben perndija prindrit e varfer duken qe jane zotrinj pome vin shum keq

 • ILikePepe

  ILikePepe

  Πριν 16 ημέρες

  Kan vra nje grua 51 vjece ne shtepin e vet.dhe e kan hedh ne lum bashk me 2 te tjer

 • Bekri Tahiraj
  Bekri TahirajΠριν 16 ημέρες

  Te gjoret prinder nk kane asnje faj. I ka lodhur boll jeta e ndershme dhe e veshtire.

 • sole luna
  sole lunaΠριν 16 ημέρες

  Mu mbushen syt me lot per dhimbjen e ketyre dy prinderve.Gjynah sa keq per nje nene te thot e vras un SHOIRTIN E NENES.Vetem ajo qe eshte nen e kupton sa shum dhimbje ne zemer ka kjo grua😭😭😭

 • klodikevfla Ajdini
  klodikevfla AjdiniΠριν 16 ημέρες

  Prinder fat keqe 😢😩😩😩😢😢😢😢 zote na ruaje femijte nga shoqerija e keqe 🙏🏻🙏🏻

 • Ala Xhei
  Ala XheiΠριν 16 ημέρες

  O zot , cfar Po ndodh keshtu , Nuk ka fjale , me dhemb shpirti per keta prinder , shuuuuuume keq , cfaj kan prinderit per kete Moster , ngushellime familjes

 • Dior Dior
  Dior DiorΠριν 16 ημέρες

  O Zot sa gjynah kta prinder te shkrete 😥😥 Zoti ua lehetesosft situaten ne shpirt dhe ne raport me boten. Ua di shpirti cpo hiqni 😥

Επόμενο