Top News - 'Tmerron' Kina/ Lajmi frikësues për virusin e ri

Διασκέδαση

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlist Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#coronavirus#TopChannel

Σχόλια

 • Jonilda Peksani I LOVE YOU
  Jonilda Peksani I LOVE YOUΠριν μήνα

  Zoti e shkruan sa kemi me jeru e jo ju mjaft me me viruse . Ne kin perhapet.virusi se qa s'hajn ata . #rrinshpi

 • Vito Tropolini
  Vito TropoliniΠριν μήνα

  Ne kine ka 50 milion te infektu o gazetare loqe Kan djeg 200 000 njerez shumica pa i dale shpirti . O bo nomi po nuk tregojn te verteten . O loqe gazetare .

 • Super Juve
  Super JuveΠριν μήνα

  U shoft rraca atyre kinezve se po marrin ne qaf ghith dynjan ata jan si far hislli

 • Dion Alenda
  Dion AlendaΠριν μήνα

  Njerzit po mendojn qe nese han buk ose pin me shtaz p.sh me qen mace osht IN shum te flliqt ,nuk jam kunder shtazve ama jo me flejt e me hanger me ta tani KUKU virusi TMERR.

 • Dion Alenda
  Dion AlendaΠριν μήνα

  Normal qe virus se kta hajn Mijt macat qet i bajn Grill e normal qe bin smuj pre flliqsires

 • Lulzim Kodra
  Lulzim KodraΠριν μήνα

  Virusi me i keq dhe me i tmerreshem eshte njeri e prodhojne dhe e ka ai fan e ky nuk meret vesh por jete te gjate te ndershmit kudo qe jane ,forza dhe kurajo

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremiΠριν μήνα

  Oh Kinen e nones po ata jan njemiljard e gjys virusa

 • Suzana Farizi
  Suzana FariziΠριν μήνα

  Vec e pres dale doni mij NGA teli prej sot edhe telefonin da thij......kinen e nenes...

 • Kangora Nakamotohina
  Kangora NakamotohinaΠριν μήνα

  Pershendetje, Zoti i ka krijuar te gjithe, njerez edhe kafshe por, ne njerezit jemi specia me e rrezikeshme ne, ne jemi me te felliqur se minjte, miu rri neper kanale ku ka vetem erresire dhe ushqehet me mbeturinat tona por, ne qe jetojme ne drite cfar bejme ne, ne qe quhemi njerez, ne qe na ka dhene Zoti tru pak me teper, je jemi me keq se minjte, jemi virusi me i keq i njerezimit prandaj ka ardhur koha te nderrojme vendet, minjte mbi toke, njerezit, ne kanale.👋👋

 • Just a Person
  Just a PersonΠριν μήνα

  Po kjo pune ...u gjeti gazepi nuk ke i lene vrim pa rremuar, po me minjte pse u kruajtet?!

 • Fatmir Matraxhi
  Fatmir MatraxhiΠριν μήνα

  Na haksh mutin o gazetar

 • lucy pashai
  lucy pashaiΠριν μήνα

  Kinezet i nxjerrin këto lloj viruse mos befshin hajer ja bente mir enver hoxha nuk behesh mik me asnjë shtet

 • Brunilda Seferi
  Brunilda SeferiΠριν μήνα

  Ok

 • Izair Asani
  Izair AsaniΠριν μήνα

  m

 • Agim Dalani

  Agim Dalani

  Πριν μήνα

  !.

 • Ngjyrat e Besimit
  Ngjyrat e BesimitΠριν 2 μήνες

  Nëse nuk vdes nga KoronaVirus, gjithsesi kam për të vdekur...Mbreslënëse - grlist.info/binteo/aL_Zpo2SrNbOnKQ

 • Klodiana Lazri
  Klodiana LazriΠριν 2 μήνες

  Qa flisni kshu se i vdiqet njerzit nga tmerri . Ne vend qe ti inkurajoni juve beheni me budallenj Zot mbaj doren me kaq dhe na ruaj mendt e kokes

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPKΠριν 2 μήνες

  Hajt Kina nonen Kines. 😂🤣

 • Kelvi Shehu
  Kelvi ShehuΠριν 2 μήνες

  O ju vdekshi si popull po ne cfaj kemi

 • Made By Sergio
  Made By SergioΠριν 2 μήνες

  Presim virus tjt ;(

 • IK BEN
  IK BENΠριν 2 μήνες

  Ndyrsira se shkaterrut njerzimin rrac e felliqur hani cdo lloi kermesirash.🤮🤮😡😡

 • Skenda 1234
  Skenda 1234Πριν 2 μήνες

  Ja pask lshu amerika edhe nje helm

 • Laureta Filaj
  Laureta FilajΠριν 2 μήνες

  Kta vdekshin me.gjith minj qe han

 • Arbnora Shabani
  Arbnora ShabaniΠριν 2 μήνες

  Pershendetje te gjith shqiptarve mos u tutni se ky rjetri viruz vjen veten per politikanet inshallla jo ne poppullin pshtenu ne allahuin

 • Raimonda Mimani
  Raimonda MimaniΠριν 2 μήνες

  Cudi me keta minjte , gjarperinjte e zhapinjte Po kina me mijera vjet me ata eshte ushqyer , tani jane bere te zgjuar keta zvaranike

 • Liku Kumanaku
  Liku KumanakuΠριν 2 μήνες

  e temen e semes si do i vej fundi ksaj pune

 • Hana Drake
  Hana DrakeΠριν 2 μήνες

  Me mire ushqehem me lakra gjithe jeten dhe minj gjarprinje nuk ha kurre.

 • Zyra Lapi

  Zyra Lapi

  Πριν 2 μήνες

  O zot i madh ja hangert dreqi nbarck a jan njerz a qa janqe hajn gjithqa pet far e keqe ju tret zoti faren komunistat e qelbur po qa nuk pret prej tyne po dhe amerika njelloj si kto jan se bashk i prollojn te gjitha pastaj fshihet si struci gjoja se nuk din gja se po ti preket interesat e saj i shkrin

 • eriseld sakaj
  eriseld sakajΠριν 2 μήνες

  Po tallen kta tani ???

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriΠριν 2 μήνες

  U befshin mire minjet dhe semendjet gjitse monstrave

 • Bekir Junuzov
  Bekir JunuzovΠριν 2 μήνες

  Me vjen keq po prse vetm ne kin bjer kjo semurdje hater ke neve vjen dhuhet te dhemi se ashte hasmi kina me fhliqt ashte ne marrri ne qhaf njerzit tjer aruopen mori ne qhaf

 • Lana S size
  Lana S sizeΠριν 2 μήνες

  O zot sikur te mos egzistonte kurr ai vend I qelbur

 • Andis Rrushi
  Andis RrushiΠριν 2 μήνες

  O fuqit e medha u lutem digjini. Me bomb atomike shkatrojni kto qenie te shpifura digjini me. Zjarr percellus te madh e te. Vogel

 • Irena Rama
  Irena RamaΠριν 2 μήνες

  Na cmendet ca dreqin na thoni ...nuk mund ta qepni ate dreq goj ..nuk duam më te dime se na keni stresuar

 • manuel medolli
  manuel medolliΠριν 2 μήνες

  prandaj e kane suratin si minjte ata

 • Valentina Begu
  Valentina BeguΠριν 2 μήνες

  Sduhet te lejohen te vin ...boll me se u cmendem

 • EL_ALB__BET DAB
  EL_ALB__BET DABΠριν 2 μήνες

  Hakmarja e zotit

 • erion Lipovica
  erion LipovicaΠριν 2 μήνες

  kta minjet i bojn sugjuk sallam edhe i hajn dojn mi marr njerzit ne qaf mu kon si amerika moti ja kisha gjujt boben nukleare mi hek prej ksaj toke se ishin rac e komb i flliqt

 • pater rrustemi
  pater rrustemiΠριν 2 μήνες

  Elle ate kishim mangut si e pat kjo virus hata

 • The Boss
  The BossΠριν 2 μήνες

  Po ca i keni keto tituj o top channel, pse tmerroni njerezit per ca clicks me shume, mos u beni dhe ju hale si gjithe te tjeret

 • doni deka
  doni dekaΠριν 2 μήνες

  Po n shqiperi ka minj plot

 • Enyeny Enieni
  Enyeny EnieniΠριν 2 μήνες

  Mos hapni panik o mbeturinat e kazanit mediatik

 • kleida kleida
  kleida kleidaΠριν 2 μήνες

  Dikur thonin gjyshrit tan 2000 e pak 2000 pa pak

 • Marina Fashionist
  Marina FashionistΠριν 2 μήνες

  Pse i terrorizoni njerzrit, Hantavirus nuk transmetohet nga njeru te njeriu. Pse lini jashte pikerisht kete fakt?

 • Marina Fashionist

  Marina Fashionist

  Πριν μήνα

  @Hana Drake pikerisht, fjala 'Tmerron Kina' eshte perdorur per te terhequr klikime, vemendje, pa menduar fare per pasojat psikologjike qe i shkakton njerzve. Nese kjo vjen nga nje media serioze imagjino ca bejne portalet e tjera.

 • Hana Drake

  Hana Drake

  Πριν 2 μήνες

  Marina Fashionist kete virus e merr ai qe ushqehet me minj

 • imago dei

  imago dei

  Πριν 2 μήνες

  Normale qe I terrorrizojne njerzit qe te shesin me shume vaksina..bejne marketing me jetet tona

 • Faruk Shabani
  Faruk ShabaniΠριν 2 μήνες

  Definitivisht Kinezët duhet zhdukur nga faqja e dheut. Të gjitha sëmundjet e botës burimin e kanë tek ky popull i fëlliqur!

 • rosa Imed

  rosa Imed

  Πριν 2 μήνες

  @Aziz Ziza une mendimin tim dhash as te ndikova as te detyrova ta lexoje . Jetojme ne bote te lire ku secili paragjykon ,eshte rracist por e ka individuale. As ofendova njeri si personalizuat zoteria Juaj me replike. Dhe meshoj mbi neverine time mbi ta edhe pse bota ka nevoje per paqe e dashuri. Punoj prane ketyre njerezve dhe vetem te tille sjane. Flm

 • Aziz Ziza

  Aziz Ziza

  Πριν 2 μήνες

  rosa Imed zoti te rujt moj vajz. Po sot njerzit kan nevoj per nji llaf te mir Jo me nxit urrejtje dhe rracizem. Naten

 • rosa Imed

  rosa Imed

  Πριν 2 μήνες

  @Aziz Ziza fjala jote ne vesh te perendise se po jetojme kohe te keqia. 🙏🙏🙏

 • Aziz Ziza

  Aziz Ziza

  Πριν 2 μήνες

  rosa Imed po ti keke shkodrane maj. Masanej keke edhe inteligjente. Marshalla mas t’paft syni keq.

 • rosa Imed

  rosa Imed

  Πριν 2 μήνες

  @Aziz Ziza edhe rraciste jam masanej 😂😂😂 ke problem ti ? I neveris dhe e pranoj nese me gjykon pi uthull masanej se sme behet vone fare. Tung zoteri a zonje cfaredo qofsh.

 • Daniel Spa
  Daniel SpaΠριν 2 μήνες

  Legen Popull

 • Ala Xhei
  Ala XheiΠριν 2 μήνες

  Mos na I Beni Koken llalle , lereni te meremi me Coronavirus, se po semuremi , nga stresi , dhe do vdesim , jo, Miu , gjarpri , lakuriqi , po na iken zemra nga Frika ,

 • Rigels Mmm

  Rigels Mmm

  Πριν μήνα

  Ti dhi mu nvirus se po vdesin njerzit nga frika jo nga korona e tashi na nxjerrin edhe virus te ri sikur viruset e kan lon me dal te gjith priher

 • Izaura izaura iza

  Izaura izaura iza

  Πριν 2 μήνες

  @L G 😂😂😂😂😂👍

 • L G

  L G

  Πριν 2 μήνες

  😂😂😂Keni te drejt gjysma e te vdekurit gjoja se prej koronavirusit kane vdekur prej friges

 • Gjon Sinaloa
  Gjon SinaloaΠριν 2 μήνες

  Ah kta kinezt rrac e poshter, shikoni cfar u bajn kafshve te shkreta , tu hanger qen e mace.

 • Love peace
  Love peaceΠριν 2 μήνες

  Bob duhet te myllet gjithcka me kinen Kta njerez po shkatrrojn boten

 • ernesto it
  ernesto itΠριν 2 μήνες

  Ahahahahahahahahaahhaahahahw

 • arber arber
  arber arberΠριν 2 μήνες

  Na luajten mendsh me keto lajmet,po lieni popullin rehat boll me keto ginjeshtra mediatike

 • Feja Islame
  Feja IslameΠριν 2 μήνες

  Tregone naj te mire se te kqija sadush na mbushet me lajme tkqija bollni mo se spo duronu

 • figura figuros
  figura figurosΠριν 2 μήνες

  Gerkoj falje po ta prishin gojen.e virusit te fundit emrin do ket MUT

 • figura figuros

  figura figuros

  Πριν 2 μήνες

  Po kto kines nji virus nxjoren tan boten e mbyllen neper shtepia .me thasht zoti ti nxjerin ushtaret !!!

 • Ala Xhei

  Ala Xhei

  Πριν 2 μήνες

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • leona Krasniqi
  leona KrasniqiΠριν 2 μήνες

  Po de po se HAJN MI PA PJEK KTAAAAAAA BRE NONENNNN

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  Πριν 2 μήνες

  @leona Krasniqi hahaha je njesh me bere te qesh

 • leona Krasniqi

  leona Krasniqi

  Πριν 2 μήνες

  😅😅jo ama krrrejt krrejt kur i kom pa pa pjek miun e gjall tu e shti ngoj runa ZOT

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  Πριν 2 μήνες

  Pse te pjekmit nuk bejn gje?

 • lido1994
  lido1994Πριν 2 μήνες

  A ka mundesi ti vene flaken ketij si shtet ? Se sua kemi per borxh sinqerisht

 • lido1994

  lido1994

  Πριν 2 μήνες

  @Arnolt Leka po pz na cmenden. Tani dhe 1 virus qe kthen njerezit ne Zombie mungon dhe marrim fund

 • Arnolt Leka

  Arnolt Leka

  Πριν 2 μήνες

  lido1994 hahahaha mir e ke ti 🤣🤣 po ska kush🤣 bim rehat nga viruset pstj🤣

 • Eddi M
  Eddi MΠριν 2 μήνες

  ahahah thuj Amerikes boll mashtuat njerzimin se ska anji virus thjesht jan propaganda per hesapet e veta

 • Alenna usa
  Alenna usaΠριν 2 μήνες

  O ktyne virusi kurr mos ju hjekt se na murren ne qaf gjith boten e zoti madh qka po ndodh kshtu ishalla bohet mir e nuk zgjat shum se mos vet per ne.

 • Bon Sbon
  Bon SbonΠριν 2 μήνες

  Konspiaracioni masonik ska te ndalur

 • Sulltane Xhani
  Sulltane XhaniΠριν 2 μήνες

  Po cfare ben Amerika??. Keto kinezet po e marin ne qafe njerezimin...

 • Destroyer Elezi

  Destroyer Elezi

  Πριν 2 μήνες

  @Celul Line ☝️😎 Aq ka 🧠😔 Ajo Sulltanja 😂

 • Celul Line

  Celul Line

  Πριν 2 μήνες

  oj sulltone e ke ngatarru ameriken me Zotin e modh e fuqiplot!?

 • Mafia albania Zejnullahu
  Mafia albania ZejnullahuΠριν 2 μήνες

  Oh kety lypin plum ne ball

 • Shirin Dahsyla
  Shirin DahsylaΠριν 2 μήνες

  Zoti i vraft se na tranun me kta 🦠 po a jan normal kta krejt boten e shkatrun e ju me pallavra mediat a din se na qmendet kur nje fjal te mir sna dhat 😫😫

 • Hana Drake

  Hana Drake

  Πριν 2 μήνες

  Shirin Dahsyla do vije dita do hane njeri tjetrin

 • Armend Mazreku

  Armend Mazreku

  Πριν 2 μήνες

  😅😅😅

 • Huawei P10

  Huawei P10

  Πριν 2 μήνες

  Na tranun valla kjuuu qka po bojn kshtu me kto informata

 • Xhesild Yzeiraj
  Xhesild YzeirajΠριν 2 μήνες

  Hajde hajde po pse ne kin niskan te gjitha keto

 • Jonilda Peksani I LOVE YOU

  Jonilda Peksani I LOVE YOU

  Πριν μήνα

  Nisin norma teliqfar.ushqime hajn ta semundja miut se snalen tu hanger mina gjarpeinj qen etj........

 • Albina Islamaj
  Albina IslamajΠριν 2 μήνες

  nga korona te korabi nga samsungu tek aipadi vajti kjo pune ...

 • lucy pashai

  lucy pashai

  Πριν μήνα

  Haaaaaaaaaaaaaa mir thua

 • Ala Xhei

  Ala Xhei

  Πριν 2 μήνες

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Birgit Cangonja

  Birgit Cangonja

  Πριν 2 μήνες

  @Huawei P10 rima është kur dy vargje përputhen me zanoren në fund bëjn Rimë, vjershat kan rimë psh,vargjet e Albinës krijojn rimë prandaj thash ty se shpëton se quhesh Huawei 😁

 • Huawei P10

  Huawei P10

  Πριν 2 μήνες

  @Birgit Cangonja spot kuptoj qka asht rime

 • Birgit Cangonja

  Birgit Cangonja

  Πριν 2 μήνες

  @Huawei P10 ti shpëton se sbën rimë

 • Albina Islamaj
  Albina IslamajΠριν 2 μήνες

  o njerez jeten na e ka shkruar zoti po na eshte shkruar qe do vdesim nga virusi le te vdesim se boll te mira pame .........

 • linda Dedja

  linda Dedja

  Πριν 2 μήνες

  Shume e drejte eshte cdo gje e shkruar sepse i modhi zot kur hedh semundjen gjen dhe sherusin dmth mjekimin dhe keto jane sprova per te gjithe njerezimin se spo do vellai vellane motra motren djali vajza prinderit cfar duhet te presim mo Po ha njeriu njerin prandaj duhet te kemi nje ❤️te madhe te duam njeri tjetrin te respektojme prinderit te jemi te sinqerte te punojme me ndershmeri sepse ky 🦠nuk pyet as per ate qe ka miliardat uroj qe sa me shpejt te largohet nga rruzulli toksor ky 🦠

 • kimi s'life

  kimi s'life

  Πριν 2 μήνες

  Shm drejt e ke 🤣🤣🤣🤣🤣

 • emiliano starova
  emiliano starovaΠριν 2 μήνες

  O zottt miuuuuuu

 • Kl. Zi
  Kl. ZiΠριν 2 μήνες

  Kta komunizmi i ka shkatërruar.Shesin lloj lloj kafshësh nëpër pazare.

 • Mikel Celaj

  Mikel Celaj

  Πριν μήνα

  kinesi bleu milanin e per disa vite do blei edhe gjithe evropen bashk

 • Mikel Celaj

  Mikel Celaj

  Πριν μήνα

  Kl. Zi kina e amerika ekonomit me tè forta ne bot.

 • Mikel Celaj

  Mikel Celaj

  Πριν 2 μήνες

  pa kinen nuk eksiston as Amerika.. 95 x qint tè ilaceve amerika e mer nga kinaaaaa

 • Mikel Celaj

  Mikel Celaj

  Πριν 2 μήνες

  Blendi Fevziu kinaaaa e amerikaaaaa nm nje

 • Blendi Fevziu

  Blendi Fevziu

  Πριν 2 μήνες

  @Mikel Celaj rrofte Amerika. Vdekje Kines.

 • Mirela Mirela
  Mirela MirelaΠριν 2 μήνες

  Edhe ikyt kena mangut pupupu fundi botes.

 • Izaura izaura iza

  Izaura izaura iza

  Πριν 2 μήνες

  Per fat te keq ky eshte fundi i botes!! Brenda vetes e dime te gjithe por skemi force ta pranojme!!Kurajo per gjithe njerezimin!!!❤️

 • Esmeralda Leontaris
  Esmeralda LeontarisΠριν 2 μήνες

  Nuk e kemi te gjate mesa duket 🥺🥺🥺🥺😢

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  Πριν 2 μήνες

  Esmeralda Leontaris boll e kemi pas kur t,ja kthejsh shpinen mikut te vjen armiku armiku asht ky

 • Lindi Abilaj

  Lindi Abilaj

  Πριν 2 μήνες

  @kimi s'life i

 • Fisnik Krasniqi

  Fisnik Krasniqi

  Πριν 2 μήνες

  Esmeralda Leontaris Mendova mos e ke fjalen per diqka tjeter 🤪🤪🤪

 • leka leka

  leka leka

  Πριν 2 μήνες

  @Esmeralda Leontaris Mos u friksoni se sna gjen gje 😊

 • Esmeralda Leontaris

  Esmeralda Leontaris

  Πριν 2 μήνες

  Per jeten e kisha une 🤣🤣🤣😂

 • Gucci Gucci
  Gucci GucciΠριν 2 μήνες

  epo nuk don shum mend kjo pun , kina po e ben ket gje per te rritur ekonomin e vet do zoti i shtyp koken amerika se ne tjeret nuk ngrejm as breket

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  Πριν 2 μήνες

  Hahaha sa mir thua

 • Valdete Tusi

  Valdete Tusi

  Πριν 2 μήνες

  Hahahahahah mir e ki

Επόμενο