Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

Διασκέδαση

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix
Produced by Threedots
Sax - Vis Shkodrani
Connect with Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
Connect with Bruno:
Bruno: iambrunooooo
Connect with Klajdi:
klajdiharuni?hl=en
Connect with Andrea:
andreas_kamperi?igshid=1nrq74nwkrdrz

Σχόλια

 • Fotini Athanasopoulou
  Fotini AthanasopoulouΠριν 6 ώρες

  Perfect......perfect....perfect....song

 • zarafanzarafan hahahahahahahak
  zarafanzarafan hahahahahahahakΠριν 11 ώρες

  Super keng ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Valentina
  ValentinaΠριν 12 ώρες

  Dobet....boll mo me muzik jevgjish turk

 • Doriana Donnelly
  Doriana DonnellyΠριν 19 ώρες

  They all have unique voices and give the song a unique flavor. Klajdi is my favorite though ... Love from Boston!!!

 • Enea Eni
  Enea EniΠριν 19 ώρες

  Suuuuuuuper!!

 • Benet Smajlaj
  Benet SmajlajΠριν ημέρα

  A osht kenga ne spotify?

 • CIPRIAN ARDELEAN Ferenti
  CIPRIAN ARDELEAN FerentiΠριν ημέρα

  The best sound!!!!!!!!The best music!!!!!!

 • beedsj roiue

  beedsj roiue

  Πριν 13 ώρες

  Gipsy king ❤️👑❤️

 • Miri Ismeti
  Miri IsmetiΠριν ημέρα

  Ju qift magjypi edhe kabelt motrat e qa keni nshpi se skeni jet pa ne e kam per ju qe jeni rracista

 • Силвия Пеева
  Силвия ПееваΠριν ημέρα

  ❤️❤️❤️

 • beedsj roiue

  beedsj roiue

  Πριν 13 ώρες

  aman qa thot iky i vogli 🤔🤔

 • Akil Karmeshtna
  Akil KarmeshtnaΠριν ημέρα

  Brravo super keng 👏

 • Lorisjana Kaloti
  Lorisjana KalotiΠριν ημέρα

  🤩🤩🤩

 • Bella 1
  Bella 1Πριν ημέρα

  Qfar gjuhe eshte refreni?

 • angelo bibi
  angelo bibiΠριν ημέρα

  Shum bukur sa bukur💜💜💜❤❤

 • Anxhi Duka
  Anxhi DukaΠριν ημέρα

  😍😍😍😍😍😍 super

 • Ledjo Sinpatik
  Ledjo SinpatikΠριν ημέρα

  🇦🇱🇦🇱👌👌

 • Giovanna Giovanna
  Giovanna GiovannaΠριν ημέρα

  Shum bukur sa me pelqen kjo geg sa shper ❤❤

 • Esmeraldito Prishka
  Esmeraldito PrishkaΠριν ημέρα

  Falma Ti jeten 🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷

 • Gentiana Bardhi
  Gentiana BardhiΠριν 2 ημέρες

  Çfare zërash keta djema. Ewwwwoooowwww prekese🥰

 • Gentiana Bardhi

  Gentiana Bardhi

  Πριν ημέρα

  🤗🤗🤗

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν ημέρα

  👍😍🎉

 • Lusi B
  Lusi BΠριν 2 ημέρες

  Te tre asnjeher nuk gabojn

 • Daniel Muça
  Daniel MuçaΠριν 2 ημέρες

  💥💥💥💥

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν ημέρα

  What a voice this guy singing “refrenin”. Love it

 • Astrit Aar
  Astrit AarΠριν 2 ημέρες

  Ajaabekaam a🤙🤙💙💙🙏akajgaah

 • Astrit Aar

  Astrit Aar

  Πριν ημέρα

  @chding zuure aak

 • Astrit Aar

  Astrit Aar

  Πριν ημέρα

  H

 • Astrit Aar

  Astrit Aar

  Πριν ημέρα

  @chding zuure ksk

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 2 ημέρες

  Wie heißt der Roma-Sänger?

 • Besmira Rraboshta
  Besmira RraboshtaΠριν 2 ημέρες

  aman qa thot iky i vogli 🤔🤔

 • Travel Spirit
  Travel SpiritΠριν 3 ημέρες

  Gipsy king ❤️👑❤️

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 2 ημέρες

  Zjarrr andreja

 • roland jashari
  roland jashariΠριν 3 ημέρες

  Pse nuk e keni nxjer tamam per ftyr Andreas,, bythqiraa njerez

 • Gentijana Fida
  Gentijana FidaΠριν 3 ημέρες

  👍❤

 • labinot hoti labinot hoti
  labinot hoti labinot hotiΠριν 4 ημέρες

  ska gjall muzika pa neve ashkalti. dhe rromt jasha

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  Πριν 2 ημέρες

  Perla !

 • vari topin
  vari topinΠριν 4 ημέρες

  Zjarrrr shqipe zjarŕrtrt

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 3 ημέρες

  Omg that flute just similar to us... Greetings from hunza

 • Nijo Jevric
  Nijo JevricΠριν 4 ημέρες

  grlist.info/binteo/rbempZ-HcK-on20

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  Πριν 2 ημέρες

  qsha prala super 👍🤘✌👌

 • Esa Kodra
  Esa KodraΠριν 4 ημέρες

  Ky refreni ca gjuhet eshte ?

 • Esa Kodra

  Esa Kodra

  Πριν 3 ημέρες

  vinasu maaj nuk e marr vesh vlla

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  Πριν 3 ημέρες

  ??? 0:32 ??? ? ? ? ??

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 5 ημέρες

  ? 0:31 ??? ? ? ??

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 3 ημέρες

  Perla !

 • Samuele Rrapaj
  Samuele RrapajΠριν 5 ημέρες

  andrea ze fantastik

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν 4 ημέρες

 • official official
  official officialΠριν 5 ημέρες

  the best

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 4 ημέρες

  Flori gjithmone e ka nje maic te zeze

 • manhattang1rl
  manhattang1rlΠριν 5 ημέρες

  What a voice this guy singing “refrenin”. Love it

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν 4 ημέρες

  Super kenge

 • Megi Deliraj
  Megi DelirajΠριν 5 ημέρες

  👍😍🎉

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 4 ημέρες

 • Cavaliero Milano
  Cavaliero MilanoΠριν 5 ημέρες

  Jasha viva Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺

 • Albi Shabani
  Albi ShabaniΠριν 5 ημέρες

  Zjarrr andreja

 • roouit patan

  roouit patan

  Πριν 5 ημέρες

  Jeni konsumu, veç me muziken e gabelve ju ka mbet me u mar.👎🏿🖕

 • Ivan Dimitrov
  Ivan DimitrovΠριν 5 ημέρες

  Wie heißt der Roma-Sänger?

 • chding zuure
  chding zuureΠριν 5 ημέρες

  hajde gzuar e myllim 2019 me ket super hit❤️

 • roouit patan

  roouit patan

  Πριν 5 ημέρες

  Bravo gruppi huuuuuuu😆😆😆😆😆😆😆

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 5 ημέρες

  ???? 1:12 ?? ?

 • Rosen Sashev
  Rosen SashevΠριν 6 ημέρες

  qsha prala super 👍🤘✌👌

 • Hygerta Sinani
  Hygerta SinaniΠριν 6 ημέρες

  Perla !

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 5 ημέρες

  🇦🇱❤🇷🇴🥂🍾

 • Fx KingsMan
  Fx KingsManΠριν 6 ημέρες

  Omg that flute just similar to us... Greetings from hunza

 • Rezi Zara
  Rezi ZaraΠριν 6 ημέρες

  LIKEEE..pa e degjuar akoma 😉🔝🔝

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  Πριν 6 ημέρες

  These guys are doing what they do and they make a hit

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 7 ημέρες

  ??? 0:32 ??? ? ? ? ??

 • Sherli Mecja
  Sherli MecjaΠριν 7 ημέρες

  Super kenge

 • Sandra Lame
  Sandra LameΠριν 7 ημέρες

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν 6 ημέρες

  I LOVE YOU ANDREA😘😍😍

 • erik puka
  erik pukaΠριν 7 ημέρες

  Flori gjithmone e ka nje maic te zeze

 • seeriu ciihy

  seeriu ciihy

  Πριν 7 ημέρες

  Dihet qe Flori eshte nje ikon musikore mirepo Andrea Kamberi eshte perla e kesaj kenge, i ka dhen kuptim kenges

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytΠριν 7 ημέρες

  Gezuar vitin e ri 2020!!Qofte nje vit sa me I mbare per ju dhe familjet tuaja! E rujt zoti ate qe me bo subscribe!!❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

 • seeriu ciihy

  seeriu ciihy

  Πριν 7 ημέρες

  I LOVE YOU ANDREA😘😍😍

 • flogert duka
  flogert dukaΠριν 8 ημέρες

  Ju rujt zoti o cuna shum bukur dhe suksese ne jeten tuaj

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν 6 ημέρες

  sa here qe i beni like comentit un do shkruaj 1-plas

 • friana bilbili
  friana bilbiliΠριν 8 ημέρες

  Bravo gruppi huuuuuuu😆😆😆😆😆😆😆

 • Ujkan ***
  Ujkan ***Πριν 8 ημέρες

  Jeni konsumu, veç me muziken e gabelve ju ka mbet me u mar.👎🏿🖕

 • Dashi Eni

  Dashi Eni

  Πριν ημέρα

  Kushdo qe flet per gabelt ja qifsht gabeli tan qa kajn nshpi po ky ujkani qenka pederast mduket legen mos efendo shum

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 7 ημέρες

  Po shof ca komente per gabelt Po shifni rracen e juj se jeni ma katastrof ok sa per gabelt e kan gjakun e omel

 • Татьяна Сергеева
  Татьяна СергееваΠριν 8 ημέρες

  Klajdi SUPER❤❤❤👍👍👍👍👍

 • bilisha coli
  bilisha coliΠριν 8 ημέρες

  Gezuar vitin e ri 2020!!Qofte nje vit sa me I mbare per ju dhe familjet tuaja! E rujt zoti ate qe me bo subscribe!!❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  Πριν 8 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • Najada Meko
  Najada MekoΠριν 8 ημέρες

  E shpirt, ti ndoshta mendon unë s'e di Se kush ishe ti Joo, unë nuk e di Ti ishe fati im i zi, mbushur me ligësi Edhe në fshehtësi E bëje jetën tënde, ti Si ta doje ti Joo, unë nuk e di sot kush je ti Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo na beshella pi tiro Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo akh na beshella pi tiro Dhe pse në rrethin tim je, s'më ke, nuk më ke Dhe pse në rrethin tim je, s'kena me u pa mo, o o o o Se problemi i jetës isha unë Problemi jetës ty ka me t'mungu S'kena me u pa, ke me m'harru Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo na beshella pi tiro Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo akh na beshella pi tiro Nuk jena mo, sa shpejt po më zëvendëson ti Nuk jena mo, sa shpejt po më harron Njësoj si unë ka me tu kthy Ka me tu kthy ty, ka me tu kthy dyfish Ka me tu kthy dyfish, ka me tu kthy

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  Πριν 8 ημέρες

  Gezuar 2020 me kete super hit nga italia Bravo cuna jeni me te miret

 • Mădă Lina
  Mădă LinaΠριν 8 ημέρες

  🇦🇱❤🇷🇴🥂🍾

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 8 ημέρες

  ❤🇦🇱✔

 • Ipkknd Love
  Ipkknd LoveΠριν 8 ημέρες

  Super

 • Pubg Player
  Pubg PlayerΠριν 8 ημέρες

  ❤️

 • Radu Marian
  Radu MarianΠριν 8 ημέρες

  These guys are doing what they do and they make a hit

 • Martini Bianco
  Martini BiancoΠριν 9 ημέρες

  💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽🥂🥂🥂🥂🍾🍾🍾🍾🍾🍾🥂🥂🥂🥂🍹🍹🍹🍹sastoressss

 • Martini Bianco
  Martini BiancoΠριν 9 ημέρες

  🥰🥰😍🥰😍🥰🥰🥰🥰😍😍

Επόμενο