Klajdi Haruni - Jetë

Διασκέδαση

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by- Flori Mumajesi
Video by - Alexander & Imagine Films
Production by - Threedots

Σχόλια

 • Samsung Apps
  Samsung AppsΠριν 23 ώρες

  Super ♥️♥️👑

 • Edvina Celiku
  Edvina CelikuΠριν ημέρα

  ❤👌

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyuΠριν ημέρα

  Cunat e paskan kapur keq me baladat😂😂 Apo dale sa te vi vera se pastaj do degjojme ndonje kenge jo-damarprerese

 • gtoss chddy
  gtoss chddyΠριν ημέρα

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

 • vinasu maaj
  vinasu maajΠριν 2 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  Πριν ημέρα

  ❤️Congrats Albania❤️

 • Dorina Fejzolli
  Dorina FejzolliΠριν 2 ημέρες

  Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  Πριν ημέρα

  ❤️Congrats Albania❤️

 • Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser KrasniqiΠριν 2 ημέρες

  Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  Πριν ημέρα

  lol

 • Lume Aliu
  Lume AliuΠριν 2 ημέρες

  😍👍👌

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  Πριν 2 ημέρες

  lol

 • Helena Melko
  Helena MelkoΠριν 4 ημέρες

  Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

 • seeriu ciihy

  seeriu ciihy

  Πριν 2 ημέρες

  lol

 • Ledi Muhameti
  Ledi MuhametiΠριν 4 ημέρες

  Super video grlist.info/binteo/mL-Vcn2KbbSod7A

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  Πριν ημέρα

  ❤️❤️❤️

 • Zani Hysa
  Zani HysaΠριν 4 ημέρες

  Shum keng e bukur suksese klajdi

 • foopyu nooui

  foopyu nooui

  Πριν 3 ημέρες

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 • llapushniku Drenica
  llapushniku DrenicaΠριν 4 ημέρες

  Te lumt❤️❤️

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  Πριν 4 ημέρες

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 • ari ari
  ari ariΠριν 5 ημέρες

  nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  Πριν 4 ημέρες

  🖤♥️

 • Greta Myrteza
  Greta MyrtezaΠριν 5 ημέρες

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 • roouit patan

  roouit patan

  Πριν 4 ημέρες

  🤗👏👏👏👏✍

 • Mimoza Bodini
  Mimoza BodiniΠριν 5 ημέρες

  Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

 • beedsj roiue

  beedsj roiue

  Πριν 5 ημέρες

  Super kenge like kush mendon keshtu

 • Ermira Goskova
  Ermira GoskovaΠριν 5 ημέρες

  Sa bukur 💖

 • Lule Berisha
  Lule BerishaΠριν 6 ημέρες

  Të lumt shum bukur 😍😘

 • ALIDA Guzina
  ALIDA GuzinaΠριν 6 ημέρες

  Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

 • Ana Jorgji
  Ana JorgjiΠριν 6 ημέρες

  Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 • Omer Nesimi
  Omer NesimiΠριν 6 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 • sotuur aeei
  sotuur aeeiΠριν 7 ημέρες

  ❤️Congrats Albania❤️

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 6 ημέρες

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 • Xxx360NoScoperxxX
  Xxx360NoScoperxxXΠριν 7 ημέρες

  lol

 • huttio srreu

  huttio srreu

  Πριν 6 ημέρες

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 • GuilleCC
  GuilleCCΠριν 7 ημέρες

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 6 ημέρες

  Bellissima 😍

 • bssni touir
  bssni touirΠριν 7 ημέρες

  Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

 • sotuur aeei

  sotuur aeei

  Πριν 7 ημέρες

  Sa e bukur💚

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν 7 ημέρες

  🙏🙏🌟🌟

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 7 ημέρες

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 • Lilli Mi
  Lilli MiΠριν 7 ημέρες

  🖤♥️

 • bssni touir

  bssni touir

  Πριν 7 ημέρες

  Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 • G3rtY TV
  G3rtY TVΠριν 7 ημέρες

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 • Melina Eleonora
  Melina EleonoraΠριν 7 ημέρες

  🤗👏👏👏👏✍

 • Milky Way Galaxy
  Milky Way GalaxyΠριν 7 ημέρες

  Super kenge like kush mendon keshtu

 • Jo Ana
  Jo AnaΠριν 7 ημέρες

  Adhurim ne cdo fjale...🥰

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 7 ημέρες

  Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

 • Yeda C.
  Yeda C.Πριν 7 ημέρες

  Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 7 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • Αθηνα Κωτση
  Αθηνα ΚωτσηΠριν 8 ημέρες

  Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

 • N. N.
  N. N.Πριν 8 ημέρες

  Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rudina Cmeri
  Rudina CmeriΠριν 8 ημέρες

  Ze shum te embel mahnites

 • Mira Kani
  Mira KaniΠριν 8 ημέρες

  Bellissima 😍

 • AL Entertainment
  AL EntertainmentΠριν 8 ημέρες

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 • Stupid seagle
  Stupid seagleΠριν 8 ημέρες

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 • Ori Ajdini
  Ori AjdiniΠριν 8 ημέρες

  Sa e bukur💚

 • yaliso gioouy
  yaliso gioouyΠριν 8 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • Igballe Makiqi
  Igballe MakiqiΠριν 8 ημέρες

  Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

 • LEXX TALIONIS
  LEXX TALIONISΠριν 8 ημέρες

  Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 • Albana Sulejmani
  Albana SulejmaniΠριν 8 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  Πριν 8 ημέρες

  Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤

 • seeriu ciihy
  seeriu ciihyΠριν 8 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • Armi Selimaj
  Armi SelimajΠριν 9 ημέρες

  Superrrrrrrrr.Kenge shpirti 😍😘😗😙😙😚💓💓

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytΠριν 9 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 • laci julia
  laci juliaΠριν 9 ημέρες

  Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

 • seeriu ciihy

  seeriu ciihy

  Πριν 8 ημέρες

  Bravooooooo Klajdi te uroj gjith te mirat ne art dhe ne jet

 • Aida Behari
  Aida BehariΠριν 9 ημέρες

  Gjysma e rinis shqiptare nuk pushojn dot se qari me kete keng👌👌

 • mersi vockel
  mersi vockelΠριν 9 ημέρες

  Bravo bukur keshtu vazhdo

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Πριν 9 ημέρες

  SUPER KENGE...DHE TI NJE KENGETAR YLL...

 • eri erushi
  eri erushiΠριν 9 ημέρες

  Digje klajdi

 • Artan 4u
  Artan 4uΠριν 9 ημέρες

  grlist.info/binteo/h9SXhpmsq7LPi3o

 • eri erushi
  eri erushiΠριν 9 ημέρες

  Te lumt te goja

 • Kristina Nikaj
  Kristina NikajΠριν 9 ημέρες

  Superr kengggg

 • Sabina Ndoj
  Sabina NdojΠριν 9 ημέρες

  Klajdi ur da best congratiolation dhe suksese te metejshme zemer je shum I mire dhe ke nje ze shume te bukur

 • alisuo toko

  alisuo toko

  Πριν 9 ημέρες

  Super 👌Një zë rrenqethes bravo yllo suksese 👏👏👏👏

 • neejoy sola
  neejoy solaΠριν 10 ημέρες

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

 • silvana meci
  silvana meciΠριν 10 ημέρες

  ⭐⭐

 • rrichna
  rrichnaΠριν 10 ημέρες

  A jom vet qe i lexoj komentet?

 • Atnan Sinani
  Atnan SinaniΠριν 10 ημέρες

  Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤

 • neejoy sola

  neejoy sola

  Πριν 10 ημέρες

  Superbă melodie

 • mikea hiooi
  mikea hiooiΠριν 10 ημέρες

  Like kush mendon se kjo kenge eshte nje perle ashtu sic vetem threedots-at dine te bejne😁❤

 • arxhena alku
  arxhena alkuΠριν 10 ημέρες

  Yll yll yll ....super hit! 👏👏🌟

Επόμενο