Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

Διασκέδαση

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRlist Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Σχόλια

 • suzan k
  suzan kΠριν ώρα

  ✌👍💛💗💖💕💓❤💘💙💚💛💜💝❣💟💕💖💗💞💝💜💛💛💚💙💙💘❤💓😍😍😍😍😍😗😙😘💛

 • Rodrigo Lezha
  Rodrigo LezhaΠριν ημέρα

  Sa bukur e mbyllet ...BABASTARS!!!!!!!....⭐️❤️❤️❤️❤️

 • Noki Nok
  Noki NokΠριν 2 ημέρες

  Mos u ndale

 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 4 ημέρες

  ???? 1:48 ??? ? ? ? ??

 • Elaaa 1
  Elaaa 1Πριν 5 ημέρες

  Fifi esht dashuri😍 dhe e zbukuron kete emision🤩

 • Elaaa 1
  Elaaa 1Πριν 5 ημέρες

  👏per ate qe tha Flori per Butrintin..

 • Arsim Demiri
  Arsim DemiriΠριν 6 ημέρες

  luana a oshte e vertet se je ne lidhje me Krenarin ?😐

 • anonim anonim
  anonim anonimΠριν 6 ημέρες

  Tani jam be fanse e shiko kush luan. Nese sezonin tjeter do jete Flori dhe xhoda sdo lej emisoin pa pare te juaj

 • anonim anonim
  anonim anonimΠριν 6 ημέρες

  Rezi sduhet te jete me.

 • anonim anonim
  anonim anonimΠριν 6 ημέρες

  Rezi shume kot

 • Xhesika Coku
  Xhesika CokuΠριν 6 ημέρες

  😍😍😍

 • Alea Alea
  Alea AleaΠριν 6 ημέρες

  1:44:34 "Kta Jan kosovar "psee qfar kemi ne me pak se ju ncncncn dhe per Florin e ke shum gabim sepse askush nuk zhgenjehet nga Butrinti❤️

 • djal toplane
  djal toplaneΠριν 8 ημέρες

  Marjana kondi e pazevendsushme ne sken perz respekte .

 • Mirditorii YT
  Mirditorii YTΠριν 8 ημέρες

  Florjan Binaj ti je nje njeri me të vertete shakagji une vetem prej teje dhe Luanne’s e shoh Plzzz like

 • Fidan Rrahmani
  Fidan RrahmaniΠριν 8 ημέρες

  qa osht kjo kshtu more kta hajn Publiku atu shikojn ncncncncnc runa Zot sa Budalla ban Emisione

 • baci Baci
  baci BaciΠριν 8 ημέρες

  per momentin jeni numer 1 ne te gjithe Shqiptarin Rrespekt

 • Dritan Paça
  Dritan PaçaΠριν 9 ημέρες

  37:53, Rezi duke fol ne cel ne emision 😁😁😂, ehh mire mire

 • MoonLady
  MoonLadyΠριν 9 ημέρες

  O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin

 • Ledi Le
  Ledi LeΠριν 10 ημέρες

  Kti Rezit po i pelqen vetja shume , Vk ta shpif emisionin

 • Klaudio Qosja
  Klaudio QosjaΠριν 10 ημέρες

  👏👏👏🇦🇱

 • Lona Lona
  Lona LonaΠριν 11 ημέρες

  Kush ësht me skoadren e kuqe like

 • Xhoana Shahinaj
  Xhoana ShahinajΠριν 11 ημέρες

  rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

 • Ro Li
  Ro LiΠριν 11 ημέρες

  Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 • Eda Sylejmani
  Eda SylejmaniΠριν 11 ημέρες

  O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 • qufaj flutra
  qufaj flutraΠριν 11 ημέρες

  A bethen na hongshi

 • Melinda Queen
  Melinda QueenΠριν 11 ημέρες

  A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 • Nija Vuqiterna
  Nija VuqiternaΠριν 11 ημέρες

  www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?+share-sheet please help us 🙏

 • Vigan Hyseni
  Vigan HyseniΠριν 11 ημέρες

  Fifi shum e bajatshme omg

 • bilinas mini
  bilinas miniΠριν 11 ημέρες

  Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

 • monika laosi

  monika laosi

  Πριν 11 ημέρες

  Shum camera switches pa nevoj

 • Eduart Pali
  Eduart PaliΠριν 11 ημέρες

  Rezi the best

 • monika laosi

  monika laosi

  Πριν 11 ημέρες

  Enca me kalli me at fustan

 • monika laosi
  monika laosiΠριν 12 ημέρες

  Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 • swetty Sweet
  swetty SweetΠριν 12 ημέρες

  Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

 • xoobo vola

  xoobo vola

  Πριν 11 ημέρες

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu VikiΠριν 12 ημέρες

  Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Πριν 11 ημέρες

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu VikiΠριν 12 ημέρες

  Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

 • monika laosi

  monika laosi

  Πριν 12 ημέρες

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu VikiΠριν 12 ημέρες

  1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

 • xoobo vola

  xoobo vola

  Πριν 11 ημέρες

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • mikea hiooi
  mikea hiooiΠριν 12 ημέρες

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • Vipin Unnikrishnan
  Vipin UnnikrishnanΠριν 12 ημέρες

  vjollca luana i m your big fan from india

 • Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJAΠριν 12 ημέρες

  Sa keq qe është emiioni i fundit

 • Merita P
  Merita PΠριν 12 ημέρες

  luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔΠριν 12 ημέρες

  Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

 • be yourself

  be yourself

  Πριν 11 ημέρες

  @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  Πριν 11 ημέρες

  @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

 • be yourself

  be yourself

  Πριν 12 ημέρες

  Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 • xoobo vola
  xoobo volaΠριν 12 ημέρες

  Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 • Lani U
  Lani UΠριν 12 ημέρες

  100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

 • Blerton Ajruli

  Blerton Ajruli

  Πριν 11 ημέρες

  👏👏

 • alida flus
  alida flusΠριν 12 ημέρες

  ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 11 ημέρες

  Alida ke qellim te mir te prsh

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 11 ημέρες

  @xoobo vola enca si byth lope te prsh

 • xoobo vola

  xoobo vola

  Πριν 12 ημέρες

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 • Roland baba i fortnites
  Roland baba i fortnitesΠριν 12 ημέρες

  Enca me kalli me at fustan

 • Taulant Miftari
  Taulant MiftariΠριν 12 ημέρες

  Shum camera switches pa nevoj

 • Ervin Hajdini
  Ervin HajdiniΠριν 12 ημέρες

  Rezi dhe Flori njesha

 • Megi Maria Domi
  Megi Maria DomiΠριν 12 ημέρες

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • neejoy sola
  neejoy solaΠριν 12 ημέρες

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 12 ημέρες

  Really

 • Fier Fiwr
  Fier FiwrΠριν 13 ημέρες

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Olta Xhaxho
  Olta XhaxhoΠριν 13 ημέρες

  Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 • Ona Onushi
  Ona OnushiΠριν 13 ημέρες

  Skandal kenga .... o zot shum keq

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 11 ημέρες

  @Ona Onushi flm te prsh

 • Ona Onushi

  Ona Onushi

  Πριν 12 ημέρες

  @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 12 ημέρες

  @Ona Onushi oke te prsh respekte

 • Ona Onushi

  Ona Onushi

  Πριν 12 ημέρες

  @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 12 ημέρες

  @Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

 • Jeton Binaj
  Jeton BinajΠριν 13 ημέρες

  Ghetto Geasy MMV

 • Nora Ismaili
  Nora IsmailiΠριν 13 ημέρες

  Mariana eshte ma e keqja e skenes

 • Fatmira Dardan
  Fatmira DardanΠριν 13 ημέρες

  Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 • diaraaa Abdullai
  diaraaa AbdullaiΠριν 13 ημέρες

  ☝️☝️

 • Meli Titi
  Meli TitiΠριν 13 ημέρες

  Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Vera Edison Tuda
  Vera Edison TudaΠριν 13 ημέρες

  Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Πριν 13 ημέρες

  Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • bilishu aliss
  bilishu alissΠριν 13 ημέρες

  A very powerful video

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Πριν 13 ημέρες

  MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • alalalal alealeale
  alalalal alealealeΠριν 13 ημέρες

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 • alalalal alealeale

  alalalal alealeale

  Πριν 11 ημέρες

  L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

 • L S

  L S

  Πριν 11 ημέρες

  alalalal alealeale Pse ?

 • Mr dion JAHOJA

  Mr dion JAHOJA

  Πριν 12 ημέρες

  Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 • Sandra Sandra
  Sandra SandraΠριν 13 ημέρες

  O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

Επόμενο