Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

Διασκέδαση

Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%A7do-dite-nje-shen-valentin-single/1499095234?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS9W0syKiHY7IKOeUI
Deezer: www.deezer.com/en/album/131795782

Σχόλια

 • Sonila Vila
  Sonila VilaΠριν ημέρα

  muzike shpirti

 • eluerta mehalla
  eluerta mehallaΠριν ημέρα

  Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰

 • Esmeralda Bacja
  Esmeralda BacjaΠριν 2 ημέρες

  E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite

 • Arjan Arjan
  Arjan ArjanΠριν 2 ημέρες

  sikur cdo keng e Albanit hit

 • Klea Prushi
  Klea PrushiΠριν 3 ημέρες

  Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

 • meser fajer
  meser fajerΠριν 3 ημέρες

  Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Gersi Shahini
  Gersi ShahiniΠριν 3 ημέρες

  Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

 • Rina Katerina
  Rina KaterinaΠριν 3 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️🖤

 • Roland Liko
  Roland LikoΠριν 3 ημέρες

  Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

 • Koli Koljan
  Koli KoljanΠριν 3 ημέρες

  Kenget e Avni lushkes

 • Minire Rekaj
  Minire RekajΠριν 3 ημέρες

  Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

 • Ferita
  FeritaΠριν 3 ημέρες

  Sonte do ngrejm dolli per dashurin ..... 🙏🙏💞💞💞💞💘💘💘💘👏👏👏👏👏te lumte ALBAN

 • Ilir Hida
  Ilir HidaΠριν 3 ημέρες

  Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

 • hristina goro
  hristina goroΠριν 3 ημέρες

  Eshte e mrekullueshme💖

 • hristina goro
  hristina goroΠριν 3 ημέρες

  Oo😍

 • Anxhela Cobo
  Anxhela CoboΠριν 4 ημέρες

  Keng per Eurovision

 • Mattia Bruno
  Mattia BrunoΠριν 4 ημέρες

  Enrique Iglesias shqiptar.....

 • Arlis Arlis
  Arlis ArlisΠριν 4 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️

 • Erick Behari
  Erick BehariΠριν 4 ημέρες

  Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

 • Meri Meri
  Meri MeriΠριν 4 ημέρες

  Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

 • Ledi Muhameti
  Ledi MuhametiΠριν 4 ημέρες

  Super video grlist.info/binteo/mL-Vcn2KbbSod7A

 • next next
  next nextΠριν 4 ημέρες

  Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

 • greta huta
  greta hutaΠριν 4 ημέρες

  🙏🙏✌️♥️💙

 • Alsked Rrenja Official
  Alsked Rrenja OfficialΠριν 4 ημέρες

  1 artisti i vertet shqipetar muzik e vertet fjal me kuptim kenge me emocion shqiperise i duhet te shtohen shum si ty

 • eligerta sadja
  eligerta sadjaΠριν 4 ημέρες

  Je artisti më i mire ne shqiperi

 • Bardha Milla
  Bardha MillaΠριν 4 ημέρες

  sa bukur o zot.

 • illyrian eagle
  illyrian eagleΠριν 4 ημέρες

  Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

 • Lediola Shuli
  Lediola ShuliΠριν 4 ημέρες

  Super kenge Alban

 • Hena Kociu
  Hena KociuΠριν 4 ημέρες

  Super keng alban urime

 • Mira Hazizi
  Mira HaziziΠριν 4 ημέρες

  Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

 • Migena Gena
  Migena GenaΠριν 5 ημέρες

  🙏❤😍

 • Arjan Beqiraj
  Arjan BeqirajΠριν 5 ημέρες

  Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

 • Mateo Lala
  Mateo LalaΠριν 5 ημέρες

  Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

 • & Nonamme_1111
  & Nonamme_1111Πριν 5 ημέρες

  28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

 • Ilia Kroni
  Ilia KroniΠριν 5 ημέρες

  Faleminderit per muziken 🙏

 • kleidi cekrezi
  kleidi cekreziΠριν 5 ημέρες

  Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

 • Aggeliki Nazari
  Aggeliki NazariΠριν 5 ημέρες

  O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

 • Esa Shima
  Esa ShimaΠριν 5 ημέρες

  Shumë e bukur kënga bravo

 • Sabina Ndoj
  Sabina NdojΠριν 5 ημέρες

  Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

 • afutla qian
  afutla qianΠριν 5 ημέρες

  Kengetar me perfekt nuk gjen, bravo Alban 😍

 • Edita Haziri
  Edita HaziriΠριν 5 ημέρες

  Idhulli im🙏🌍

 • Xhuljeta Fetau
  Xhuljeta FetauΠριν 5 ημέρες

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • afutla qian

  afutla qian

  Πριν 5 ημέρες

  Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

 • Elona Manaj
  Elona ManajΠριν 5 ημέρες

  Të rim shtrember e te flasim drejtë ti muzika melodia jane te pamposhtura ,pasi cdo gje e ben me emocion qe ne na jep ndjenj te vertet Te falenderojm!💕🌹 Te uroj fat

 • eioshen boboi
  eioshen boboiΠριν 5 ημέρες

  Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

 • Alimeja Gega
  Alimeja GegaΠριν 5 ημέρες

  Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

 • Tixhe Gurra
  Tixhe GurraΠριν 5 ημέρες

  Gezuar alban

 • zt21 official
  zt21 officialΠριν 5 ημέρες

  ke nje ze fantastik

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν 5 ημέρες

  O Alban o Gjigand😎

 • Elbjon Mbrostaraku
  Elbjon MbrostarakuΠριν 6 ημέρες

  Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

 • User User
  User UserΠριν 6 ημέρες

  Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

 • User User
  User UserΠριν 6 ημέρες

  Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

 • Amelia Gega
  Amelia GegaΠριν 6 ημέρες

  Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

 • abbsnn cose
  abbsnn coseΠριν 6 ημέρες

  Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

 • orjola isufaj
  orjola isufajΠριν 6 ημέρες

  I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

 • Gledi Dudija
  Gledi DudijaΠριν 6 ημέρες

  Shume e bukur

 • Esmeralda Ganci
  Esmeralda GanciΠριν 6 ημέρες

  Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤

 • Ana Zhidro
  Ana ZhidroΠριν 6 ημέρες

  Kenge e mbrekullushme 🥰🥰

 • Andi Rrustemi
  Andi RrustemiΠριν 6 ημέρες

  Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

 • Narti Ramadani
  Narti RamadaniΠριν 6 ημέρες

  Kush ma ben subscribe ja kthej

 • Dio Manimarco
  Dio ManimarcoΠριν 6 ημέρες

  Perche nelle tendenze italiane

 • Suela Tashi
  Suela TashiΠριν 6 ημέρες

  Cdo dit te dashurosh te njejtin person💏 🔊🎵🎶🎵👌 A💓

Επόμενο