Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus

vizionplustv
VizionPlusTV

VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 • bitemss 0000943
  bitemss 0000943Πριν 3 ημέρες

  Fotinija esht per tjt gje se kete nuk e qellon

 • Llazar Ndini
  Llazar NdiniΠριν 8 ημέρες

  Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂

 • User User
  User UserΠριν 11 ημέρες

  Hahaha... rritja e uljes së pagës

 • Alba Duraj
  Alba DurajΠριν 11 ημέρες

  Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.

 • Corleone King
  Corleone KingΠριν 12 ημέρες

  Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari

 • Majnora Veseli
  Majnora VeseliΠριν 12 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

 • Perandim Parisi
  Perandim ParisiΠριν 13 ημέρες

  Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

 • Shqiponja Mema
  Shqiponja MemaΠριν 15 ημέρες

  Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,

 • Shqiponja Mema
  Shqiponja MemaΠριν 15 ημέρες

  Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,

 • kliton Zdr
  kliton ZdrΠριν 16 ημέρες

  Bini montanen dhe nontellen mbrapa

 • Andrea Vito
  Andrea VitoΠριν 17 ημέρες

  O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti

 • Artin Arti
  Artin ArtiΠριν 17 ημέρες

  15 minutat e para vetem POLITIK...

 • Χρηστος la
  Χρηστος laΠριν 17 ημέρες

  Haha haha. ....

 • ff. criminal
  ff. criminalΠριν 17 ημέρες

  Klanifornia love humor me super

 • Kozma O1
  Kozma O1Πριν 17 ημέρες

  Ni

 • Blerina Deda
  Blerina DedaΠριν 17 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sonila Sila
  Sonila SilaΠριν 17 ημέρες

  Po kete Fotinine per c'fare e keni?

 • raldi mujsaku
  raldi mujsakuΠριν 18 ημέρες

  Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim

 • Hasan Hasan
  Hasan HasanΠριν 18 ημέρες

  OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU

 • Hasan Hasan
  Hasan HasanΠριν 18 ημέρες

  PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR

 • alb etero
  alb eteroΠριν 18 ημέρες

  Kjo Bolja eshte fantasike!

 • Voci prej Dibre
  Voci prej DibreΠριν 18 ημέρες

  29:20 😂😂😂

 • Voci prej Dibre
  Voci prej DibreΠριν 18 ημέρες

  Hahaha kapja Mir o tahip haha

 • Heidi Sharpe
  Heidi SharpeΠριν 18 ημέρες

  O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag

 • Artan Xhafa
  Artan XhafaΠριν 18 ημέρες

  O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall

 • Maria Relis
  Maria RelisΠριν 18 ημέρες

  😅🤣🤣

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusΠριν 18 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️

 • bosi bosi
  bosi bosiΠριν 18 ημέρες

  Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,

 • standart vertikal
  standart vertikalΠριν 18 ημέρες

  o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...

 • Emiljana Kola

  Emiljana Kola

  Πριν 18 ημέρες

  Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert

 • nikos nikolakis

  nikos nikolakis

  Πριν 18 ημέρες

  O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀

 • keni krasniqi

  keni krasniqi

  Πριν 18 ημέρες

  A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,

 • Rexha Gashi

  Rexha Gashi

  Πριν 18 ημέρες

  Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriΠριν 18 ημέρες

  Tkeqen e bananes si e hakan!

 • ladi jata

  ladi jata

  Πριν 16 ημέρες

  😂😂😂😂😂

 • zax plays
  zax playsΠριν 18 ημέρες

  Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan

Επόμενο