Al Pazar - Vako dhe Visho - Fejesa e Sanos - 2 Janar 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 • Margarita Xhelili
  Margarita XheliliΠριν 6 ημέρες

  I madh je o Agron

 • Σκενερ Πεπα

  Σκενερ Πεπα

  Πριν 4 ημέρες

  Wrilindavelaj

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 9 ημέρες

  Sa bukur vine te rreshtuem mas njani tjetrit. Plaku i pari, plaka dhe nipi, sic e do zakoni i shek V p.k😂😂

 • The Human
  The HumanΠριν 10 ημέρες

  Haaaa qysh ta coj be amerike Haaaa

 • Suela Firanu
  Suela FiranuΠριν 10 ημέρες

  Te fls un per mbesen tende qe ka qen 4 her e fejuar nk e them un ate harroje nk e them 🤣

 • Endrit Xhemaj

  Endrit Xhemaj

  Πριν 9 ημέρες

  Haahahah kan patur shkoll ne fshat , veç kjo e ka par nga jashte 😂😉😉😉😉

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusΠριν 11 ημέρες

  Sa humor i bukur 😂😂😂😂😂🖐️❤️⭐👌

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 11 ημέρες

  O Goni, po me Vishon mund te sajosh lloje lloje historishe. S' ka me mua. Na kujton sali berishen kur thua, ska me mua. Haaaaaaaaaaaa

 • jonajoli 2019
  jonajoli 2019Πριν 11 ημέρες

  Aty i ke te gjitha edhe brk hahahaha

 • jonajoli 2019
  jonajoli 2019Πριν 11 ημέρες

  Hahahahah zmr ta hk xhani goni

 • Elian Alia
  Elian AliaΠριν 11 ημέρες

  mbese e shkelqier

 • Endrit Xhemaj

  Endrit Xhemaj

  Πριν 9 ημέρες

  Ç'do maresh more pasha..si majmun eshte esht ne fund te pemes me sekonda ngjitet lart 😂😂😂😂

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 12 ημέρες

  Pse, prape egziston sapuni duru. Haaaaaaaaaaaa

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 12 ημέρες

  Ropt, nuk e puthi, se pat frike se i ça badhin me gure. Haaaaaaaaaaaa, guri e la pa u martue

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 12 ημέρες

  Qysh ta coj n amerike tha. I ka ca badhin tjetrit gure.😂😂

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 12 ημέρες

  Kur ja filluan disa nga spektatoret tuj thane- puthe, puthe..haaaaaaaaaaaa. Mendonin se do puthte, haaaaaaaaaaaa, po sketci ishte planifuar ndryshe ...

 • Keli Uruci
  Keli UruciΠριν 12 ημέρες

  I madh agron llaka

 • Yllka Kumaraku

  Yllka Kumaraku

  Πριν 4 ημέρες

  Kam qeshur me lote me pelqejne te gjitha djalektet!! O Gone jeni te papare!!

 • Arushi Pu
  Arushi PuΠριν 12 ημέρες

  😅😅😅

 • Riku Koreta
  Riku KoretaΠριν 12 ημέρες

  Ahahahahah bravo misho

 • Blerina Lici
  Blerina LiciΠριν 12 ημέρες

  😂😂😂 soni soni soni sa kam qesh

 • Endrit Xhemaj

  Endrit Xhemaj

  Πριν 9 ημέρες

  Sano sano 😂😂 jooo jooo soni soni

 • alb etero
  alb eteroΠριν 12 ημέρες

  Te qifshin robt maloket!

 • alb etero

  alb etero

  Πριν 2 ημέρες

  @Alesio Duraj pse i urren kaq shume maloket ti o derzi maksimumi i kan fut Karin ne p...ne b... e ne goje femrave te familjes tende ndere ju Kane bere se ju meshkujt greko turko jugore je bythqire nuk ju punon.

 • alb etero

  alb etero

  Πριν 2 ημέρες

  @Alesio Duraj me duket se femrat e fisit tend e Kane perzier edukaten greko turke me kar maloku or mik,kujde bythen tani se po ta wine greket se gruaja me femrat e tjera te fisit te Kane bere teten me maloke,dhe e di ti kur te hyp maloku e kerkojne vete pastaj,qofsh vete dhe ruaj prapanicen o mik!

 • Eva Evvaa

  Eva Evvaa

  Πριν 11 ημέρες

  pyll pa derra ska si malok si qytetar si katunar ska te boj veni por sjellia jon ndaj njeri tjerit

 • alb etero

  alb etero

  Πριν 11 ημέρες

  @Love You ju jeni kopilat e greke-turko-mongoleve nuk jeni shqiptare o mbeturina islamike!

 • alb etero

  alb etero

  Πριν 11 ημέρες

  @Love You si ne Mallakaster qe nipi perdhunon gruan e xhaxhait pastaj e hedh ne une dhe e vret,si kryeministri juaj qe e Ka djalin me te atin do me o robqire!

 • Vera Begaj
  Vera BegajΠριν 12 ημέρες

  Vishooooo ahahahahahahahah me lot 🤣🤣🤣

 • Aphrodite G
  Aphrodite GΠριν 13 ημέρες

  Duru sapun, duru sapun, Cok sapun😍

 • Ibo Zuna

  Ibo Zuna

  Πριν 3 ώρες

  Evet sabun sabun bam bum bam bum 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajΠριν 13 ημέρες

  Me trashegime sano haaàaa sa humour i bukur persh firenze 😀😀👏👏👏👏

 • Xhejson Zdrava

  Xhejson Zdrava

  Πριν 11 ημέρες

  Porrno

 • Mrs Meta

  Mrs Meta

  Πριν 11 ημέρες

  Me

 • Gjeke Dem

  Gjeke Dem

  Πριν 13 ημέρες

  👍

 • Bekim Sadiku
  Bekim SadikuΠριν 13 ημέρες

  He be agron llaka ti qift ropt maloki nbeth

 • blerina Kostaki
  blerina KostakiΠριν 13 ημέρες

  Χαχαχα

 • Love You

  Love You

  Πριν 12 ημέρες

  Kostaqi xaxaxa ca mbieri 😂😂😂😂😂 go changed it 🤣🤣

 • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  Πριν 12 ημέρες

  Mos qesh shum te prsh

 • Valbona Mitrovica
  Valbona MitrovicaΠριν 13 ημέρες

  👏👏👏😂😂😂😂😂😂

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 13 ημέρες

  Ska me mua, heh..haaaaaaaaaaaa. e zuri perdore kurse kjo i ndau ballim me dysh me gure, si terminator 2 me shotgun😉😂😂

 • Lindita Prencja

  Lindita Prencja

  Πριν 12 ημέρες

  😂😂😂😂

 • Lindita Prencja

  Lindita Prencja

  Πριν 12 ημέρες

  Sanua soni soni soni

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusΠριν 13 ημέρες

  Sa e forte 😂😂😂😂😂😂🖐️👌❤️❤️🇦🇱

Επόμενο